ЛІТЕРАТУРНИЙ КОНКУРС «ВИТОКИ»

Національний університет «Острозька академія» за підтримки мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), з метою заохочення творчої молоді оголошують літературний конкурс «ВИТОКИ» за такими номінаціями:

– поезія;
– проза;
– твори для дітей.

Учасники конкурсу повинні надіслати до 26 жовтня 2020 року не менше 20 поетичних творів (номінація «Поезія», а також поетичні твори для дітей) або не менше 10 сторінок тексту прози, набраного 14 кеглем через 1,5 інтервалу. Роботи надсилати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті на e-mail: petro.kraliuk@oa.edu.ua ( mailto:petro.kraliuk@oa.edu.ua ). Твори, що не відповідають зазначеним умовам, розглядатися не будуть.
В окремій заявці (Додаток 1) необхідно подати відомості про себе:

– номінація;
– прізвище, ім’я, по батькові;
– вік;
– місце праці або навчання;
– домашня адреса;
– контактний телефон, електронна адреса,

а також копії сторінки паспорту, де вказані прізвище й рік народження, або свідоцтва про народження.
На конкурс приймаються твори, написані українською мовою. Вік учасників конкурсу – від 14 до 28 років.
Критерії відбору творів, поданих на конкурс:

– оригінальне розкриття теми;
– художня довершеність;
– досконала композиція;
– цікаві образи;
– свіжі, незужиті рими;
– версифікаційна майстерність.

У кожній номінації визначатиметься лише один переможець, якого буде нагороджено грамотою та грошовою премією в розмірі суми, еквівалентної 200 доларам США. Також передбачається вручення заохочувальних премій.
Твори приймаються за адресою:
35800, П. М. Кралюку, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область
Оголошення підсумків і нагородження переможців відбудеться у День української писемності та мови 09 листопада 2020 р. о 14.00 у залі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія».
Присутність переможців конкурсу на врученні грошової премії та грамот є бажаною !!!
Інформаційний лист.pdf ( https://events.oa.edu.ua/wp-content/uploads/2020/09/Vytoky_20.pdf )

25 Вер 2020 - 27 Жов 2020