Літературний конкурс «Витоки»

1 Листопада

Національний університет «Острозька академія» за підтримки мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), з метою заохочення творчої молоді оголошують літературний конкурс «ВИТОКИ» за такими номінаціями:

• – поезія;
  • – проза;
  • – твори для дітей.

Учасники конкурсу повинні надіслати до 01 листопада 2019 року не менше 20 поетичних творів (номінація «Поезія», а також поетичні твори для дітей) або не менше 10 сторінок тексту прози, набраного 14 кеглем через 1,5 інтервалу. Роботи надсилати у роздрукованому вигляді та в електронному варіанті на e-mail: kraluk_p@ukr.net. Твори, що не відповідають зазначеним умовам, розглядатися не будуть.

В окремій заявці (Додаток) необхідно вказати:

– номінація;

– прізвище, ім’я, по батькові;

– вік;

– місце праці або навчання;

– домашня адреса;

– контактний телефон, електронна адреса,

а також надати копію сторінки паспорту, де вказані прізвище й рік народження, або свідоцтва про народження.

На конкурс приймаються твори, написані українською мовою. Вік учасників конкурсу – від 14 до 28 років.

Критерії відбору творів, поданих на конкурс:

• – оригінальне розкриття теми;
  • – художня довершеність;
  • – досконала композиція;
  • – цікаві образи;
  • – свіжі, незужиті рими;
  • – версифікаційна майстерність.

У кожній номінації визначатиметься лише один переможець, якого буде нагороджено грамотою та грошовою премією в розмірі суми, еквівалентної 200 $ США. Також передбачається вручення заохочувальних премій.

Конкурсні твори надсилати за адресою:

П. Кралюку, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область 35800.

Оголошення підсумків і нагородження переможців відбудеться 11 листопада 2019 р. у Національному університеті «Острозька академія» (зала стародруків).

1 Листопада