Міжнародна науково-практична конференція «Теоретико-методологічні та прикладні засади забезпечення академічної доброчесності в закладах вищої освіти»

15 Лютого - 16 Лютого

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції

яка відбудеться 15-16 лютого 2018 року

в Національному університеті”Острозька академія”

Основні тематичні напрями конференції

Філософсько-богословські норми як підґрунтя доброчесності вищої освіти.

1. Психолого-педагогічні та етичні засади академічної доброчесності.
  2. Правові аспекти академічної доброчесності та боротьби з проявами академічної нечесності.
  3. Економічна доброчесність як складова добробуту та процвітання держави.
  4. Міжнародні стандарти впровадження академічної доброчесності у закладах вищої освіти.
  5. Кодекс академічної доброчесності як інструмент дотримання чесності учасниками освітнього процесу.

Інформаційний лист та зразок заявки на участь у конференції

Програма конференції

У науково-практичній конференції можуть брати участь наукові, науково-педагогічні працівники вітчизняних та зарубіжних вищих закладів освіти, аспіранти та здобувачі, магістри, студенти старших курсів, працівники судових та правоохоронних органів, юристи-практики.

Після проведення конференції буде видано та розіслано збірник матеріалів (за умови оплати вартості збірника). Усім учасникам електронною поштою буде надіслано збірник тез доповідей у ПДФ-форматі.

Порядок направлення заявок та матеріалів на участь у науково-практичній конференції

Заявка на участь надсилається електронною поштою

Е-mail: olha.balatska@oa.edu.ua (з поміткою “Академічна доброчесність-2018”)  в строк до 10 лютого 2018 року (включно)

Тези доповіді подаються автором у строк не пізніше 10 лютого (включно)