Міжнародний курс камерної музики в Острозі

24 Червня o 00:00 - 1 Липня o 00:00

Коли?

24 червня – 1 липня 2018 року

Де?

Національний університет «Острозька академія»

Оплата: Оплата включає проживання, 3-х разове харчування, щоденні уроки музики, трансфер з аеропорту і фінальний концерт. Обраним учасникам буде представлена можливість взяти участь в музичному фестивалі Rethinking Europe («Відкрита Європа») в Стокгольмі (kистопад, 2018). Плата за курс становить 500 євро.

Плата за реєстрацію – 30 євро (НЕ ПІДЛЯГАЄ ПОВЕРНЕННЮ) у формі банківського переказу повинна бути здійснена одночасно з поданням заявки.

Страховка: Студенти несуть відповідальність за персональну медичну страховку, страховка від нещасних випадків та страховку майна, у тому числі страхування інструментів.

Заявка: Дедлайн – 30 травня 2018 року. Будь ласка, подавайте заявки через посилання на нашому веб сайті. Студенти можуть подаватися як і одноосібно, так і як сформований колектив камерної музики. Максимальний вік для участі – 23 роки.

Професори:

Леонід Кербел(скрипка) та Наталія Пасічник(фортепіано)

Більше інформації на сайті: www.ostrohchamber.com

Контакт/Питання: ostrohchamber@gmail.com

24 Червня o 00:00