Науково-методичний семінар: «Актуальні питання викладання історії в школі»

2 Червня o 08:00 - 17:00

Семінар відбудеться 2 червня 2018 р. і буде проходити на базі Національного університету «Острозька академія». Мета заходу – налагодження співпраці між університетом та школами для обміну досвідом та поліпшення якості викладання історичних дисциплін, ознайомлення вчителів історії з сучасними підходами до викладання актуальних проблем історії України та світу.

План роботи:

• 10.30 – зустріч учасників з деканом факультету міжнародних відносин, доктором іст. наук проф. А. Є. Атаманенко та завідувачем кафедри історії доктором іст. наук проф. В. В. Трофимовичем. Обговорення перспектив співпраці.
  • 11:00 – екскурсія музеєм НаУОА.
  • 12:00 – доповідь проф. В. В. Трофимовича «Ціна перемоги: маловідомі та дражливі сторінки історії Української Другої Світової».
  • 13:00 – обідня перерва
  • 14:00 – доповідь директора Музею історії Національного університету «Острозька академія», канд. іст. наук А. А. Хеленюк «Музей історії Острозької академії як навчально-методична база для проведення відкритих інтерактивних занять».
  • 14:30 – доповідь канд. іст. наук доц. М. Б. Близняка «Краєзнавство в школі».
  • 15:20 –  доповідь проф. В. П.  Яремчука «Соціальні функції історії в сучасному світі»
  • 16:00 – закриття семінару, вручення сертифікатів учасникам, екскурсія містом для охочих.

Для участі в семінарі потрібно надіслати лист на e-mail bohdan.novak@oa.edu.ua, або підтвердити свою участь за телефоном 0979698802. Підтвердження участі є обов’язковим. Витрати на транспорт та харчування не відшкодовуються. Для отримання додаткової інформації просимо звертатися за телефоном 0979698802 (Богдан Новак).

2 Червня
Час: