Науково-методична експедиція (освітній консалтинг) “Нова українська школа: від теорії до конкретних практичних кроків”

10 Жовтня o 10:00 - 15:00

10 жовтня 2019 року в Національному університеті “Острозька академія” відбудеться нестандартний семінар-практикум для педагогічних працівників Полонської міської об’єднаної територіальної громади (Хмельницька область) на тему: “Нова українська школа: від теорії до конкретних практичних кроків”.
Форма заходу – науково-методична експедиція (освітній консалтинг). Початок роботи об 10:00 в залі засідань вченої ради Адміністративного корпусу Національного університету “Острозька академія”.
У програмі події:
1. науково-методична толока “НУШ – простір можливостей” (методичні шахи, педагогічне панно, дискусійні гойдалки);
2. екскурсія Національним університетом “Острозька академія”, презентація вишу;
3. психологічний тренінг;
4. обговорення актуальних питань розбудови національної системи загальної середньої освіти в умовах реформування.
Контактна інформація:
Мартинюк Н.А.,