Навчання в рамках програми Erasmus+ у Католицькому університеті ім. Яна Павла ІІ в Любліні (Польща) до 29 Жовтня, 2018 o 17:00

25 Жовтня o 08:00 - 29 Жовтня o 17:00

Для студентів всіх спеціальностей Національного університету «Острозька академія»

Навчання (5 місяців) в рамках програми Erasmus+ в Католицькому університеті ім. Яна Павла ІІ (Польща)

Вимоги до кандидатів

1. Студент(-ка) 1- 3 курсу бакалаврату, або 1 року маґістеріуму
  2. Середній бал навчання не нижче 83 бали.
  3. Знання англійської та/або польської мови на рівні В2 і вище.

Документи, що подаються для участі в конкурсі:

1. Анкета учасника (завантажити можна тут), зповнена українською/англійською мовами
  2. Довідка з деканату, яка підтверджує статус студента із вказаним середнім балом. У довідці потрібно вказати також бал за іспит (залік) із англійської та/або польської мови.
  3. Додаткові документи, які засвідчують активну громадську, наукову діяльність апліканта(сертифікати, подяки, публікації тощо).

Примітка: при потребі для учасників конкурсу буде проведено тест з англійської та/або польської мови для підтвердження знань.

Документи подавати в відділ міжнародних зв’язків.

Термін подачі документів: до 17:00  29.10.2018 р.

25 Жовтня o 08:00
29 Жовтня o 17:00