Default title

Loading Події

« All Події

  • This event has passed.

Представництво ЄС проведе у м. Острог «День кар’єри ЄС»

10 Жовтень, 2017 o 11:00 - 17:00

Інформаційний центр Європейського Союзу запрошує взяти участь у «Дні кар’єри ЄС» від Представництва ЄС в Україні, який пройде 10 жовтня, з 11.00 по 17.00 у Національному університеті “Острозька академія” (центральний хол), м. Острог, вул. Семінарська, 2.

На «Дні кар’єри ЄС» компанії зможуть знайти спеціалістів, а молодь – записатися на стажування або пройти співбесіду у цих компаніях. У заході візьмуть участь як місцеві роботодавці, так і представники європейських міжнародних компаній та проектів.

Усі учасники зможуть безкоштовно пройти тренінг для розвитку навиків, важливих для професіонального зростання:

  • Тренінг 1. “Як писати резюме, щоб стати молодіжним делегатом від ООН”. Тренер: Кирил Безкоровайний (м. Київ), офіційний делегат від молоді в ООН, головний редактор науково-популярного журналу “Куншт” (12.00, Центральний корпус НаУОА, ауд. П5)
  • Тренінг 2. “Формати громадської активності”. Тренери: Марія Цип’ящук, експерт з міжнародного права, координатор та юрист у ГП Української Гельсінської спілки з прав людини (м. Рівне); Тетяна Мала (м. Луцьк), PR-менеджерка Міжнародного фестивалю документального кіно “Docudays” (12.00, Центральний корпус НаУОА, ауд. П2)
  • Тренінг 3. “Навчатися в ЄС: підготовчі етапи та лайфхаки (Erasmus+)”. Тренер: Віктор Артеменко, advocacy manager у Реанімаційний Пакет Реформ (РПР), учасник програм Erasmus+ (12.00,  Лабораторія J-Lab)
  • Дискусійний клуб «Чи є місце молоді України у Європейському просторі?» (12.00, Центральний корпус НаУОА, ауд. 2)

Також учасники зможуть дізнатися про можливості безкоштовного навчання в ЄС для підвищення свого професійного рівня.

Реєстрація для молоді https://docs.google.com/document/d/1JqeSB5TtYqHOoOwpASbQ2nUcnMwfY4is9l_0DNnANuI/edit. За додатковою інформацією звертайся до Інформаційного центру ЄС в м. Острог

за телефоном  097 905 35 06 або пишіть на e-mail maksym.karpovets@oa.edu.ua

«День кар’єри ЄС» у м. Острог є одноденним заходом, що проводиться Інформаційним центром ЄС у м. Острог, в рамках інформаційного проекту “ЄС: вибір молодого покоління України”, який є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією “Фундація “Відкрите суспільство”.

Деталі

Дата:
10 Жовтень, 2017
Час:
11:00 - 17:00
Подія Categories:
,

Місце проведення

аудиторія 2, НаУ “ОА”
Scroll Up