Шановні абітурієнти! Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-конкурсі учнівського аналітичного есе в сфері «Громадське здоров’я» – Календар подій Острозької академії

5 Лютого o 08:00 - 15 Квітня o 17:00

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОСТРОЗЬКА АКАДЕМІЯ»

ФАКУЛЬТЕТ ПОЛІТИКО-ІНФОРМАЦІЙНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ

КАФЕДРА ГРОМАДСЬКОГО ЗДОРОВЯ

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Шановні абітурієнти!

Запрошуємо Вас взяти участь  в онлайн-конкурсі

учнівського аналітичного есе в сфері «Громадське здоров’я»

Тема есе: «Громадське здоровя: моє розуміння»

1. Мета проведення конкурсу– активізація самостійної дослідницької роботи школярів у сфері громадького здоров’я створення умов для розвитку інтелектуального потенціалу учнів, їх професійної орієнтації на  спеціальність «Громадське здоров’я».

1. Організація та проведення конкурсу:
  • Конкурс проводиться  в три етапи:
  • Підготовчий етап: подання заявок та конкурсних есе: з 05 лютого по 15 квітня 2018 р.
  • Відбірковий етап: рецензування та відбір кращих есе: з 16 по 23 квітня 2018 року.
  • Фінальний етап: підведення підсумків та нагородження учасників: 25 квітня 2018 р.
  • Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку (Додаток 1).
  • Подати есе обсягом до 4 сторінок.
  • Для проведення конкурсного відбору, визначення переможців Конкурсу створюється комісія з викладачів кафедри громадcького здоров’я Національного університету «Острозька академія».
  • Прийом конкурсних робіт та заявок здійснюється за електронною адресою hz@oa.edu.ua

Додаткова інформація за телефонами:

• (096)222-48-83 (контактна особа – Кулеша Наталія Петрівна);
  • (068) 96-35-131 (контактна особа – Гущук Ігор Віталійович).

1. Учасники конкурсу: Участь у конкурсі можуть взяти учні 10-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які подадуть до розгляду свої есе.

1. Вимоги до написання та оформлення есе (зразок, Додаток 2).
    1. Есе має складатися зі вступу, основної частини, висновку.
    2. Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану тему.
    3. До участі в Конкурсі допускаються роботи в друкованому варіанті обсягом не більше 4 сторінок.
    4. Есе виконується втекстовому редакторі Microsoft Word (97-2003); стиль Times New Roman, 14 кегль, інтервал 1,5; поля по 2 см з кожної сторони; вирівнювання по ширині.

При оцінюванні есе до уваги беруться:

• здатність автора побудувати, довести власну позицію з обраної проблеми на підставі набутих знань, критично аналізувати існуючі погляди;
  • здатність розуміти, оцінювати та встановлювати зв’язки між ключовими моментами проблем та запитань;
  • вміння диференціювати протилежні підходи та моделі, застосовуючи їх до емпіричного матеріалу або дискусії з принципових питань;
  • логіка, послідовність викладу думок;
  • дотримання стилістики есе та ключових моментів його композиції;
  • наявність чіткого формулювання основної тези автора;
  • аргументованість основної тези есе, підкріплення аргументів прикладами;
  • оригінальність викладення думки, здатність есе «зачепити» читача і запам’ятатися йому не лише основною тезою, але й сильними підтримуючими тему ідеями;
  • наявність висновків, що підсумовують позицію автора, сигналізують про повноту та завершеність дискусії;
  • зрілість, підготовленість есе.

1. Визначення переможців.
  • Підведення підсумків Конкурсу оформляється протоколом комісією Конкурсу.
  • При підведення підсумків комісія визначає переможців, що зайняли перше, друге та третє місця, які будуть нагороджені відповідними дипломами.
  • Призери конкурсу матимуть переваги при зарахуванні до Національного університету «Острозька академія» на спеціальність «Громадське здоровя».
  • Всі учасники Конкурсу будуть запрошені на безкоштовний майстер-клас в науково-дослідний центр «Екології людини та охорони громадського здоров’я».

Увага!

Конкурсні роботи, що не відповідають умовам Конкурсу, комісією не розглядаються.

Конкурсні роботи не повертаються.

Апеляції за підсумками Конкурсу не приймаються.

Інформація, новини та результати Конкурсу будуть розміщені на сайті Національного університету «Острозька академія»  www.оа.edu.ua

Заявка на участь у  онлайн-конкурсі учнівського аналітичного есе

П.І.Б (повністю)
Освітній заклад, в якому навчаєтесь, клас