Школа молодіжного підприємництва 2017 – Календар подій Острозької академії

УМОВИ УЧАСТІ
у школі молодіжного підприємництва

для учнів старших класів ЗНЗ та студентів ВНЗ І-ІV рівнів акредитації

на базі Національного університету «Острозька академія»

І. Загальні положення.

Навчання у школі молодіжного підприємництва проводяться з метою формування в учасників заходу базових професійних компетенцій щодо впровадження бізнес-ідей, надання їм можливості проявити власні здібності щодо започаткування власної справи та підвищити рівень обізнаності школярів  в особливостях навчання за економічними спеціальностями.

ІІ. Учасники школи молодіжного підприємництва.

Учні загальноосвітніх навчальних закладів 9-11 класів та студенти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації.

Заявку про участь (Додаток 1) необхідно надіслати до 25 жовтня 2017 р. на електронну адресу  julia.kharchuk@oa.edu.ua – Харчук Юлія Юріївна, заступник декана економічного факультету з профорієнтаційної роботи, кандидат економічних наук, старший викладач кафедри фінансів, обліку і аудиту. Додаткова інформація за телефоном  (096) 170-25-00.

Крім цього, потрібно обов’язково стати учасником спільноти «Школа молодіжного підприємництва» на Facebook https://www.facebook.com/OASYE/ і підтвердити свою участь у заході 27 жовтня 2017 року.

ІІІ. Програма заходу

09:00-10:30 –  Реєстрація учасників.

10:30-11:50Майстер-класи провідних учених Національного університету «Острозька академія» в галузі бізнес-планування, менеджменту і маркетингу:

• Що таке підприємництво ?
  • Яким повинен бути сучасний підприємець ?
  • «Плюси» та «мінуси» власної справи ?
  • Вибір бізнес-ідеї. Ефективна бізнес-ідея, яка вона?
  • Як саме просувати бізнес-ідеї на ринок інтелектуальної власності?

Перевірка підприємницьких здібностей учасників заходу шляхом тестування.

11:50-12:20 – Кава-брейк.

12:20-13:40 – Конкурс «Реклама».

Ознайомлення з спеціалізаціями економічного факультету Національного університету «Острозька академія».

13:40-15:00 –  Екскурсія.

Учасники заходу матимуть можливість дізнатися про неймовірну, оповиту легендами історію заснування першого навчального закладу у Східній Європі, побувати в музеях та підземеллях Національного університету «Острозька академія».

15:00 – 15:30 – Підведення підсумків заходу, нагородження переможців конкурсу «Реклама», вручення сертифікатів про участь у Школі молодіжного підприємництва.

15:30 – 16:00 – Від’їзд учасників.

ІV.  Фінансування.

Фінансування організаційних витрат та витрат, пов’язаних з нагородженням  здійснюються за рахунок цільових спонсорських надходжень Національного університету «Острозька академія» та  установ, залучених до співпраці.

Заявка на участь у школі молодіжного підприємництва

27 Жовтень, 2017
Час: