4 Жовтня o 15:30 - 17:00

Українська соціальна академія запрошує активну молодь, громадських діячів, соціальних підприємців, активістів, та усіх охочих змінювати своє місто  на одноденну зустріч-інтенсив із соціального підприємництва. В рамках нової освітної програми ми організовуємо Social Idea Days – тури містами України, де будемо знайомити учасників із підприємницькою діяльністю, яка спрямована на інновативну, суттєву та позитивну зміну в суспільстві.

Якщо ви думаєте, що реалізувати власні ідеї складно, а роботи перші кроки – страшно. Якщо хочете створити бізнес, який буде допомагати людям, проте не знаєте як – тоді приходьте до нас, і ми разом зробимо перший крок до творення суспільних змін в Україні.

Подія відбуватиметься 4 жовтня у приміщенні Національного університету “Острозька академія”, Лабораторія журналістської майстерності (прес-зал) за адресою вул. Семінарська, 2.

Протягом події учасники:

• дізнаються про соціальне підприємництво, його актуальність та вигоди
  • з’ясують, які проблеми існують саме у вашому місті та регіоні
  • дізнаються та опрацюють успішні кейси існуючих соціальних підприємств в Україні;
  • працюватимуть в командах над ідеями, проблемами та над їх подоланням
  • опанують бізнес-модель соціального підприємства, яку одразу можна використовувати на практиці
  • отримають можливість продовжити навчання на онлайн школі соціального підприємництва.

Кому буде цікаво:

• активній молоді, яка не погоджуються з сучасним станом речей у суспільстві  та хоче позитивних змін;
  • тим, кому цікава тема соціального підприємництва і вони бачать в ній потенціал, проте не знають з чого почати;
  • молоді, у якої  є ідея власного соціального бізнесу та прагнення її втілити;
  • соціальним підприємцям-стартаперам, які прагнуть успішного розвитку та масштабування свого бізнесу.
  • всім, хто цікавиться інноваціями у соціальній сфері.

Як потрапити на подію:

1. Учасником Social Idea Days може стати кожен охочий, хто вчасно заповнить аплікаційну форму. Реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/M4eaeYeUOmOHjb5l1
  1. Після реєстрації, необхідно виконати творче завдання, яке ви отримаєте на електронну скриньку. Серед отриманих заявок, команда УСА обиратиме найкращі, адже маємо засвідчитись у вашій мотивації до участі.
  2. Якщо ваша заявка прийнята – ви отримаєте електронне запрошення на подію.

Участь у події безкоштовна.

Початок: 15.30

Контактна особа:
Марина Богма – менеджерка Акселератора соціального підприємництва
тел.: +38 068 931 0121
e-mail: marynabohma@social-academy.com.ua

4 Жовтня
Час:
Сайт:

Українська соціальна академія
Телефон:

Лабораторія журналістської майстерності (прес-зал)
Ukraine + Google Map