Український правопис-2018: за і проти

11 Вересня o 15:30 - 17:00

Наприкінці серпня Міністерство освіти і науки України запропонувало для громадського обговорення проект нової редакції «Українського правопису». Науковці й активісти почали висловлювати неоднозначні думки щодо орфографічних нововведень: одні вважають цю реформу важливою й потрібною саме зараз, інші розцінюють як політичний піар. Найбільше змін у новій редакції стосується написання слів іншомовного походження, зокрема вживання дефісу. Не оминули автори й питомих українських лексем, яким прагнуть надати дорадянської форми. Щоправда, ця норма варіативна.

Які ще правописні новинки чекають українців у разі ухвалення запропонованого проекту (чи ба, проєкту), з якими труднощами може зіткнутися суспільство? Про це та інше можна дізнатися під час круглого столу «Український правопис-2018: за і проти», який відбудеться 11 вересня 2018 року о 15.30 в залі засідань ученої ради Національного університету «Острозька академія». Запрошуються до участі науковці, аспіранти, студенти та усі зацікавлені особи.

Контактна особа: Максимчук Віталій, vitalii.maksymchuk@oa.edu.ua
Тел. 096 1290374

11 Вересня
Час:
Подія Category:

зала засідань вченої ради, НаУ “ОА”