VI Міжнародна науково-практична заочна інтернет-конференція “ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES” – Календар подій Острозької академії

1 Березня o 08:00 - 15 Травня o 17:00

Факультет романо-германських мов

Кафедра міжнародної мовної комунікації

Іnstytut Kulturoznawstwa UMCS w Lublinie (Польща)

Wyższa Szkoła Biznesu i Przedsiębiorczości w Ostrowcu Świętokrzyskim (Польща)

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach (Польща)

Ryan Research International Centre (California, USA)

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VI Міжнародної науково-практичної заочної інтернет-конференції “ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES”, яка відбудеться 15 травня 2018 року у Національному університеті “Острозька академія”

Конференція працюватиме за секціями:

1. Професійна англійська для немовних спеціальностей.

2. Контроль рівня володіння англійською мовою як складова оптимізації навчання

професійної англійської.

3. Актуальні проблеми перекладу при викладанні професійної англійської.

4. Інтерактивні методи навчання професійної англійської, інформаційні технології в

освіті.

5. Гендерні особливості/ гендерна освіта при викладанні професійної англійської.

6. Етно-, соціо- та психолінгвістика у навчанні професійної англійської.

7. Комунікативний підхід при викладанні професійної англійської.

8. Духовна і культурна спадщина при викладанні професійної англійської.

9. Країнознавство у вивченні професійної англійської мови.

Форми участі у конференції:

Розміщення тез на сайті наукового блогу Національного університету “Острозька академія”, які буде опубліковано в електронному та паперовому збірниках тез конференції. Учасники конференції отримають сертифікат про участь у міжнародній конференції “ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES”.

Оргкомітет конференції розмістить тези на науковому блозі Національного університету “Острозька академія” за адресою: http://naub.oa.edu.ua (розділ «конференції»). За результатами конференції буде сформовано електронний збірник матеріалів, який через два тижні після проведення конференції буде розміщено у PDF-форматі на науковому блозі НаУОА. Вартість розсилки паперового збірника тез конференції по Україні входить в організаційний внесок.

Робочі мови конференції – англійська, українська, польська, російська.

Тези просимо надсилати до 1 травня 2018 р.

Для авторів з України:

Вартість участі в конференції та розміщення тез в електронному збірнику становить 80 грн. (включає оплату за розміщення тез на сайті, розсилку паперового збірника тез, верстку макету, редагування текстів). До участі у конференції приймаються тези обсягом до 3 сторінок набрані у редакторі WORD у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc. Шрифт Times New Roman 14. Міжрядковий інтервал 1, всі поля 20 мм. Малюнки і таблиці подавати у тексті як окремий об’єкт, графіки вставляти у формі окремих GIF або JPEG файлів (бажано всередині тексту).

Для аспірантів обов’язково вказати наукового керівника

Матеріали просимо надсилати електронною поштою на адресу: kafedra.mmk@oa.edu.ua (назва файлу за прізвищем автора)

Відскановану копію або ксерокс квитанції про сплату оргвнеску надсилати за адресою: kafedra.mmk@oa.edu.ua.

Координатори конференції:

Крайчинська Галина Вацлавівна: mail – halyna.kraichynska@oa.edu.ua

Олішкевич Світлана Вікторівна: mail – svitlana.olishkevych@oa.edu.ua

Адреса для грошових переказів:

Національний університет

«Острозька академія»

код 22554101, МФО 820172

р\р 31257392105402

в ГУДКСУ в Рівненській обл.

Благодійні внески на наукову діяльність кафедри міжнародної мовної комунікації

Адреса оргкомітету:

Національний університет «Острозька академія»

м. Острог, вул. Семінарська 2

кафедра міжнародної мовної комунікації

kafedra.mmk@oa.edu.ua

тел. (03654) 30258 (розширення 145) – деканат факультету романо-германських мов НаУОА, кафедра міжнародної мовної комунікації

Контактна особа:

Микитюк Тетяна Сергіївна: mail – kafedra.mmk@oa.edu.ua