Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів

8 Травня - 19 Травня

Кафедра міжнародних відносин Національного університету “Острозька академія” запрошує школярів загальноосвітніх шкіл взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з міжнародних відносин для школярів.

Олімпіада складатиметься з двох етапів. Перший передбачає онлайн-тестування з історії (історія України), другий – онлайн-тестування з англійської мови.

Для участі в олімпіаді до 7.05.2019 на електронну скриньку kafedra.mv@oa.edu.ua необхідно надіслати заявку, в якій вказати власні прізвище, ім’я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону.

Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті www.olimp.oa.edu.ua.

• Перший етап олімпіади проходитиме 8-12 травня у вигляді онлайн-тестування з історії України.
  • Другий етап олімпіади (онлайн-тестування та виконання завдань з англійської мови) відбуватиметься 14-19 травня 2019 року.

Переможці олімпіади будуть нагороджені дипломами та призами в Національному університеті «Острозька академія», де будуть нагороджені дипломами та призами, ознайомляться з його старовинною історією та новітніми навчальними технологіями.

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія» на церемонії нагородження переможців!

8 Травня
19 Травня