Всеукраїнська науково-практична конференція молодих науковців: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації»

20 Лютого

Шановні колеги!

Національний  університет „Острозька академія”

Факультет романо-германських мов

Кафедра англійської філології

Запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції молодих науковців: «Лінгвосоціокультурні аспекти комунікації», яка відбудеться 26 березня 2020 року.

До участі в конференції запрошуються студенти, аспіранти та молоді науковці.

Тематика секційних засідань:

1. Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика.
  2. Комунікативна лінгвістика.
  3. Новітні технології викладання іноземних мов.
  4. Когнітивна лінгвістика.
  5. Лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
  6. Проблеми сучасних інтерпретацій текстів світової літератури.

Робочі мови конференції – українська,  англійська, німецька, французька, польська.

Форми участі у конференції:

1. Виступ із доповіддю на пленарному засіданні (до 15 хв).
  2. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).
  3. Участь у конференції без доповіді.
  4. Публікація статті.

Для участі у конференції просимо надіслати до 20 лютого 2020 року на електронну адресу kafedra.lingvistyky@oa.edu.ua

•  – Заявку для участі у конференції (форма додається);
  •  – Електронний варіант статті (5-6 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);
  •  – Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю  (у форматі * .jpg, *.png);

Файл заявки створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, zayavka_Ivaniv.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за номером тематичного напрямку  та прізвищем автора статті, наприклад, 2_Ivaniv.doc.

Відскановані рецензії називати за прізвищем автора статті наприклад, recenziia_Ivaniv.doc.

За матерiалами конференцiї планується електронна версія збiрника

Організаційний внесок становить 120 грн.

Розсилка електронного збірника відбуватиметься протягом місяця після завершення конференції.

За детальною інформацією прохання звертатися на кафедру англійської філології факультету романо-германських мов або за нижчевказаним номером телефону

Відповідальний секретар:
Коженевська Світлана Степанівна