Завантаження Події

« Всі Події

Всеукраїнський конкурс есе англійською мовою на тему «How Will the National University of Ostroh Academy Help You Achieve Your Professional and Personal Goals?»

31 Березня

Всеукраїнський конкурс есе англійською мовою

у Національному університеті «Острозька академія»

Участь у Конкурсі можуть взяти учні 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які вчасно нададуть до розгляду свої письмові роботи. Участь у конкурсі є безкоштовною. Кожен учасник може подати на Конкурс не більше однієї авторської роботи.

Конкурс проводиться з 1 грудня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Роботи можна надсилати за електронною адресою liubov.didyk@oa.edu.ua

Додаткові запитання слід надсилати за цією ж електронною адресою (контактна особа — Дідик Любов Іванівна).

20-24 квітня 2020 року будуть підведені підсумки Конкурсу. Переможці визначатимуться за результатами оцінки журі.

Переможцями Конкурсу вважаються конкурсанти, що отримали найбільшу кількість балів.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.

Учасники, що не посіли призові місця будуть нагороджені сертифікатами учасників Конкурсу.

Адреса Оргкомітету Конкурсу:

35800, Рівненська область

м. Острог

вул. Семінарська 2

Координатор конкурсу – Дідик Л.І.

Положення конкурсу Ви можете переглянути за посиланням

Бажаємо успіху!

31 Березня