Всеукраїнський конкурс творчих робіт англійською мовою «Видатні постаті закордонного українства» (“Prominent figures of Ukrainians abroad”)

16 Жовтня - 1 Грудня

Шановні колеги!

НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара», факультет міжнародних відносин спільно із Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина Національного університету «Острозька академія» оголошують про проведення Всеукраїнського конкурсу творчих робіт англійською мовою «Видатні постаті закордонного українства» (Prominent figures of Ukrainians abroad).

Мета конкурсу полягає в популяризації діяльності української діаспори, дослідженні досягнень видатних українців зарубіжжя, збереженні історичної пам’яті та національно-патріотичному вихованні дітей та молоді.

До участі запрошуються здобувачі освіти 9-11 класів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. Конкурсантам необхідно підготувати мультимедійну презентацію англійською мовою (максимум – до 20 слайдів), присвячену постаті видатного представника закордонного українства. Творчу роботу потрібно надіслати на електронну адресу ohloblyn@oa.edu.ua разом із заповненою заявкою до 1 грудня 2019 року.  Усі конкурсні роботи буде перевірено на плагіат. Офіційний інформаційний лист та зразок заявки учасника конкурсу можна переглянути у прикріплених нижче файлах.

Переможці конкурсу та їхні педагогічні керівники будуть відзначені дипломами та пам’ятними подарунками.

Будемо раді співпраці та налагодженню контактів!

Zayavka

Infolyst

16 Жовтня
1 Грудня