Всеукраїнський канадознавчий конкурс есе – Календар подій Острозької академії

Всеукраїнський канадознавчий конкурс есе

13 Лютого o 08:00 - 22 Квітня o 17:00

Всеукраїнський канадознавчий конкурс есе

Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія» інформує про проведення у лютому – квітні 2018 року Всеукраїнського канадознавчого конкурсу есе, присвяченого 150-річчю заснування Канади та 125-річчю поселення українців у Канаді.

Конкурс проводиться з метою привернення уваги до розвитку українсько-канадських відносин; виховання учнівської молоді в дусі демократичних цінностей, розвитку активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни; формування у молоді розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів; формування умінь і навичок літературної діяльності учнів, підтримки талановитої молоді та творчої праці педагогів.

До участі у конкурсі запрошуються учні 9–11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Завдання конкурсу: ознайомитися із промовою 14-го Прем’єр-міністра Канади Лестера Пірсона, виголошеною під час запалення вогню на честь століття Канади, та на її основі підготувати творчу роботу (есе) на тему: «150 років канадської конфедерації: уроки для України» / «150th Anniversary of Canadian Confederation: Lessons for Ukraine».

Для участі у конкурсі необхідно до 22 квітня 2018 року надіслати заявку та творчу роботу (есе) на електронну адресу oksana.iurieva@oa.edu.ua. Один учасник може подати на конкурс лише одну роботу. Кількість учасників, які можуть брати участь у конкурсі від одного навчального закладу не обмежується.

На підставі поданих робіт журі визначить переможців. До роботи журі будуть залучені науково-педагогічні працівники Національного університету «Острозька академія». Переможців буде нагороджено грамотами та цінними призами.

Організатором і координатором конкурсу є Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія». Участь у конкурсі — безкоштовна. За додатковою інформацією звертатися до наукової співробітниці Центру канадознавства НаУОА, Юр’євої Оксани Юріївни, за електронною адресою oksana.iurieva@oa.edu.ua.

Деталі у інформаційному листі за посиланням нижче.

essay contest 2018

Центр канадознавства Національного університету «Острозька академія»
Телефон:
Е-mail: