Видання першого випуску педагогічного щорічника «Мистецтво викладання: золоті зерна досвіду»

23 Вересня - 15 Листопада

Шановні колеги!

Факультет міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія», кафедра історії імені проф. М.П. Ковальського, Наукове товариство студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина оголошують про підготовку до друку першого випуску педагогічного щорічника «Мистецтво викладання: золоті зерна досвіду». Запрошуємо висилати для публікації конспекти авторських уроків, занять гуртків з історії, правознавства, художньої культури, курсів «Громадянська освіта» та «Мистецтво».

Вартість публікації в електронному варіанті збірника (з отриманням електронного сертифікату про публікацію) – 75 грн; вартість публікації в друкованому варіанті збірника (з отриманням друкованого сертифікату про публікацію) – 120 грн. Пересилка авторського примірника відбувається «Новою поштою» з оплатою отримувачем.

Власні педагогічні напрацювання просимо надсилати на електронну адресу ohloblyn@oa.edu.ua з вказанням теми листа «Публікація в педагогічному щорічнику» до 15 листопада 2019 року. Із зразками конспектів уроків можна ознайомитися у Додатку до листа.

Технічні вимоги: обсяг – до 8 сторінок формату A4 (кожна сторінка, незалежно від варіанту видання (електронний чи друкований), що перевищує вказаний обсяг коштуватиме 15 грн додаткової оплати), шрифт Times New Roman, кегль 14, вирівнювання – по ширині, поля: ліве – 3 см, праве, верхнє та нижнє – 1,5 см.

Запрошуємо педагогічних працівників Вашого освітнього закладу опублікувати власні авторські матеріали у нашому виданні.

Будемо раді співпраці та налагодженню контактів!

Zrazok konspektu

23 Вересня