Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ ТА УЧАСТІ В ІНШИХ ЗАХОДАХ!

10 Грудень, 2018 o 15:30 - 12 Грудень, 2018 o 15:30

ЗАПРОШУЄМО ДО ПЕРЕГЛЯДУ КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ ТА УЧАСТІ В ІНШИХ ЗАХОДАХ!

Наступний тиждень весь світ відзначає День прав людини, адже саме 10 грудня 1948 року було прийнято Всесвітню Декларацію прав людини.

В рамках заходів, НУ “Острозька академія”, спільно із партнерськими правозахисними організаціями, юридичною клінікою “Pro bono”, активіст(к)ами Amnesty International в Україні проводить низку цікавих заходів, зокрема і покази унікальних документальних фільмів, цікаві обговорення, збір підписів у рамках Марафону написання листів у підтримку жінок-активісток та правозахисниць, які зазнали утисків або переслідувань.

Запрошуємо усіх бажаючих до перегляду та обговорення фільмів, а також – інших заходів.

Коли?

10 та 12 грудня 2018 року о 15.30

Де?

10 грудня – фільм “Human” (“Людина”) режисера Яна Артрюса-Бертрана – в ауд. №6 (Центральний корпус НаУОА, 2-ий поверх)

Організатори: координаторки Марафону написання листів в Острозькій академії  (активістки Amnesty International в Україні) у партнерстві із Рівненським Кіноклубом медіа просвіти з прав людини “Права людини крізь об’єктив”.

12 грудня – фільм “Зворотній бік усього”, режисерки Міли Турайнич –  в ауд. П-5 (Центральний корпус НаУОА, 1-ий поверх). Показ проводиться в рамках Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, організатор: РОГО “Комітет виборців України”.

Детальніше про фільми:

10 грудня

фільм “Human” французького режисера Яна Артюса-Бертрана. Демонструємо першу частину (з трьох).

Що робить нас людьми? Те, що ми можемо любити, чи те, що вміємо воювати? Те, що вміємо сміятися? Плакати? Наша цікавість? Бажання нових відкриттів?

Всі ці питання хвилювали продюсера та художника Яна Артюс-Бертрана (відомий також своєю спільною роботою з Люком Бессоном “Дім”). Він зібрав розповіді про життя 2000 жінок і чоловіків з 60 країн світу та зміг отримати відкриті бесіди на теми, які об’єднують всіх нас: боротьба з бідністю, насильство щодо жінок, війна, гомофобія та майбутнє нашої планети. Ці історії стали основою неймовірного документального фільму.

Фільм демонструватиметься мовами оригіналу з англійськими субтитрами.

Після фільму відбудеться збір підписів у рамках Марафону написання листів.

Сторінка події у Facebook

Тривалість – 83 хв.

12 грудня

фільм “Зворотній бік усього”, сербської режисерки Міли Турайнич: Зачинені двері у белградській квартирі відділяли одну родину від її минулого протягом більш ніж 70 років. Коли режисерка починає інтимну розмову зі своєю матір’ю, політична лінія розколу, що проходить по їхньому дому, оприявнює сім’ю та країну, яку переслідує її історія. Хроніки родини у Сербії перетворюються на яскравий портрет активіста в часи великих заворушень, піднімаючи питання про обов’язок кожного покоління боротися за своє майбутнє.

Фільм демонструватиметься мовою оригіналу із українськими субтитрами.

Тривалість – 104 хв.

Деталі

Початок:
10 Грудень, 2018 o 15:30
Кінець:
12 Грудень, 2018 o 15:30
Подія Категорія:

Організатор

Національний університет “Острозька академія”

Місце проведення

аудиторія 6, НаУ “ОА”