Завантаження Події

• Це подія пройшло.

Зустріч з радником Міністра інформаційної політики Володимиром Жемчуговим

27 Березень, 2019

27 березня 2019 року в Національному університеті «Острозька академія» відбудеться зустріч з радником Міністра інформаційної політики, Героєм України Володимиром Жемчуговим.

Початок – о 10:30.

Зустріч проходитиме у форматі «відкритого мікрофону» – кожен матиме змогу поставити своє питання. Під час заходу відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України.

Наприкінці зустрічі учасники отримають диски зі стрічкою та інші інформаційні матеріали.

Місце проведення: актова зала, (м. Острог, вул. Семінарська, 2)

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі школярами, курсантами, військовослужбовцями.

27 Березень, 2019
Подія Категорія:

Актова зала Національного університету “Острозька академія”