Erasmus+ University of Jaén

Університет Хаєн та Національний університет «Острозька академія» проводять конкурс на отримання стипендії Erasmus+ в рамках Key Action 107 для здійснення навчальної мобільності з країнами-партнерами у першому семестрі 2021-2022 н.р. (вересень 2021 – лютий 2022).

До участі у відбірковому конкурсі запрошуються студенти бакалаврських і магістерських програм, які відповідають таким вимогам:

• Рівень володіння англійською мовою не нижче B1 (довести сертифікатом про складання міжнародного тесту або довідкою з деканату/від викладача англійської мови);
  • Відсутність академічної заборгованості, середній бал успішності не нижче 83 б.;
  • Надання відповідного пакету документів (деталі за посиланням «Конкурсні оголошення для студентів НаУОА»).
  • Тема мотиваційного листа “Чому/чим саме моя участь у програмі буде корисною для НаУОА та України?”

Важливо! У програмі можуть взяти участь усі студенти НУОА.

Дедлайн подання повного пакета документів до Відділу міжнародних зв’язків НУОА: 14.06.2021 р. до 17:00 год.

Документи можна подати у друкованій формі безпосередньо до ВМЗ НУОА або надіслати нам скановані версії документів на електронну адресу dir@oa.edu.ua

Неповний або невчасно поданий пакет документів не розглядатиметься й автоматично означатиме недопущення до участі у конкурсі.

Результати конкурсного відбору будуть оприлюднені до 18.06.2021 р.

08 - 14 Чер
Ongoing...