Форум “Університетські музеї: виклики ХХІ ст.”

Форум “Університетські музеї: виклики ХХІ ст.”

Музей історіїНаціонального університету «Острозька академія» за підтримки Українськогокультурного фонду та Державної агенції розвитку туризму України реалізовуєпроект «Острозька академія: 445 років історії вищої освіти в Україні».Результатом проекту стане оновлення ключової експозиції університетськогомузею, що присвячена історії навчального закладу. Окрім цього, в рамках проектузаплановано проведення форуму «Університетські музеї: виклики ХХІ століття».

Метою форуму єналагодження контактів та формування кола однодумців для розвитку музеїв приЗВО, обговорення викликів та перспектив їх діяльності. Під час заходупланується організація дискусії з експертами та презентація діяльностіуніверситетських музеїв України та Польщі.

До участі у форумі будутьзапрошені: 1) представники університетів, де успішно існують музеї при ЗВО, втому числі і закордонні, 2) ініціатори та основні ідейні двигуни законопроекту№ 2588, 3) представники музейних установ, що мають досвід успішної реалізаціїекспозиційних проектів.  Слухачами форумутеж можуть стати ключові туроператори, що мають відпрацьовані тури до Острога та співпрацюють з Музеєм історіїОстрозької академії, представники університетів, де планується створенняекспозицій, виставок про історію університету та усі охочі, що перейдуть запосиланням.

Форум відбуватиметьсяодночасно в офлайн та онлайн форматах у зв’язку з нестабільною епідеміологічноюситуацією. Передбачається участь 10 учасників офлайн та 30 учасників онлайн втому числі заплановано запрошення представників університетських музеїв з Литвита Польщі. 

Дата проведення:23 жовтня 2021 р.

Місце проведення:Національний університет «Острозька академія» (м. Острог, вул. Семінарська 2)

Організаційний комітет:

·                    Хеленюк Анастасія Анатоліївна, директорМузею історії НаУОА, керівник проекту

·                    Шляхова Ольга Анатоліївна, науковийспівробітник Музею історії НаУОА, PR менеджер проекту. Контакти: +380987814764,olha.shliakhova@oa.edu.ua

·                    Верховецька Анастасія Станіславівна,співробітник Музею історії НаУОА, асистент керівника проекту. Контакти:+380996278508, anastasiia.verkhovetska@oa.edu.ua

 • 00

  дні

 • 00

  годин

 • 00

  хвилин

 • 00

  секунд

Дата

23 Жов 2021

Час

10:00 - 17:00

Розташування

Національний університет «Острозька академія»
Національний університет «Острозька академія», вулиця Семінарська, 2, Острог, Рівненська область, Україна, 35800

Організатор

Події Національного університету "Острозька академія"
Email
events@oa.edu.ua
QR код