І етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 032 Історія та археологія

Шановні студенти!

З метою підтримки обдарованої студентської молоді та створення умов для її творчого зростання Міністерство освіти і науки України оголошує Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2021 н.р. (наказ МОН № 1457 від 24.11.20) оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей і спеціальностей у 2020/2021 році.

І тур (грудень 2020 року – січень 2021 року) – в університеті. Здійснюється відбір кращих, самостійно підготовлених студентських наукових робіт.

Необхідно до 15 січня 2021 р. (включно) надіслати на скриньку кафедри історії ім. проф. М.П.Ковальського (kafedra.istorii@oa.edu.ua) наукову роботу, відомості про автора та наукового керівника, сканкопії наукових праць (публікації, програми виступу на конференції тощо).

У Конкурсі можуть брати участь студенти, які здобувають вищу освіту за першим (бакалаврським) та другим (магістерським) рівнями вищої освіти.

На Конкурс подаються самостійно підготовлені наукові роботи студентів зі спеціальності 032 Історія та археологія. Наукові роботи повинні бути пошуковими за своїм характером, не мати нагород НАН України та органів державної влади, інших конкурсів. Наукові роботи оформлюються відповідно до вимог Положення про Конкурс (с. 3) (Додаток 1). Разом з роботою подаються заповнені відомості про її авторів (не більше двох авторів) та наукового керівника (Додаток 2).

З питань підготовки документів на Конкурс звертайтесь на кафедру історії ім. проф. М.П. Ковальського, e-mail: kafedra.istorii@oa.edu.ua

22 Гру 2020 - 15 Січ 2021
Expired!