І Всеукраїнська науково-практична заочна Інтернет-конференція “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ТЕКСТІВ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ”

Національний  університет „Острозька академія”
Факультет романо-германських мов
Кафедра англійської мови та літератури

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі І Всеукраїнської науково-практичної заочної Інтернет-конференції “СУЧАСНІ ТЕХНОЛОГІЇ ВИКЛАДАННЯ ІНОЗЕМНИХ МОВ ТА ІНТЕРПРЕТАЦІЇ ТЕКСТІВ СВІТОВОЇ ЛІТЕРАТУРИ”, яка відбудеться у Національному університеті „Острозька академія” на факультеті романо-германських мов 9 березня 2021 року.

До участі в конференції запрошуються  аспіранти, викладачі, науковці.

Тематичні напрямки:

1. Впровадження сучасних технологій в процесі  викладання іноземних мов.
  2. Психолого-методологічні аспекти викладання іноземних мов у закладах освіти.
  3. Принципи та завдання викладання англійської іноземних мов в умовах білінгвізму.
  4. Метод нового історизму: паралельне читання літературних і нелітературних текстів ХІХ – ХХІ ст.:

– інтертекстуальний аналіз ( література і медицина, і криміналістика, і економіка, і адміністративні документи.

– дискурсивний аналіз (без поділу на жанри, суцільний потік літератури)

– біографічний аналіз (життя особистості в дискурсах і текстах)

Робочі мови конференції – українська, англійська, німецька, французька, польська.

Форми участі у конференції:

1. Публікація статті у збірнику матеріалів конференції з видачею сертифікату про участь у конференції.

Обсяг статті3-5 сторінок з анотаціями, таблицями, схемами, рисунками та літературою.

1. Публікація статті у збірнику проіндексованому наукометричною базою Index Copernicus ICV 2017: 75.77. та Google Scholar з видачею сертифікату про участь у конференції.

Мінімальний обсяг статті 10 сторінок

Для участі у конференції просимо надіслати до 25 лютого 2021 року на електронну адресу kafedra.ell@oa.edu.ua

1. Заявку для участі у конференції (форма додається);
  2. Електронний варіант статті (10-15 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);
  3. Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю для учасників без наукового ступеня (у форматі * .jpg, *.png);
  4. Скановану квитанцію про оплату участі у конференції (у форматі *.jpg, *.png);
  5. Скановану квитанцію про оплату публікації статті у збірнику (у форматі *.jpg, *.png).

Файл заявки створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, zayavka_Ivaniv.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл  назвати за номером тематичного напрямку  та прізвищем автора статті, наприклад, 2_Ivaniv.doc.

Відскановані рецензії та квитанції називати за прізвищем автора статті наприклад, recenziia_Ivaniv.doc., kvitanciia_Ivaniv.doc.,

Примітка: якщо після надсилання повного пакету документів Вам не відповіли протягом 3 робочих днів, будь ласка, заповніть форму повторно.

Оргкомітет електронною поштою повідомить Вас про отримання та прийняття матеріалів.

Розсилка збірника відбуватиметься протягом двох місяців після завершення конференції. За доставку збірника оплачує отримувач (автор).

За більш детальною інформацією звертайтеся за електронною адресою: kafedra.ell@oa.edu.ua або за тел.: (097) 74 624 17 (з 9.00 до 17.00 год.)

Координатори конференції:

Костюк Оксана Юріївна — к. пед. н., доц.

oksana.kostyuk@oa.edu.ua

Технічний секретар:

Ляшенюк Ольга Анатоліївна

моб. тел. (097) 313 36 39

e-mail: kafedra.ell@oa.edu.ua

Інформаційний лист.pdf

14 Січ 2021 - 25 Лют 2021
Expired!

Час

Весь день

кафедра англійської мови та літератури
(03654) 3-02-58