З 23 по 25 квітня 2018 року кафедра англійської мови та літератури факультету романо-германських мов Національного університету «Острозька академія» проводить ІІ-й етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» для студентів класичних та педагогічних університетів згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 1572 від 12.12.2017 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади у 2017-2018 навчальному році».

Запрошуємо переможців першого етапу олімпіади (по одному студенту від випускової кафедри) взяти участь у другому етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Англійська мова та література» і просимо до 20 березня 2018 року надіслати анкети учасників, оформлені за встановленим зразком за адресою:

35800, м. Острог, вул. Семінарська, 2., НаУОА, факультет романо-германських мов, доц. Костюк О. Ю. та за електронною адресою: kafedra.ell@oa.edu.ua.

23 Кві 2018 - 25 Кві 2018
Expired!

Час

Весь день