Літературний конкурс «Витоки»

Національний університет «Острозька академія» при підтримці мецената Ореста Цапа, професора Манітобського університету (Канада), зметою заохочення творчої молоді оголошують літературний конкурс «ВИТОКИ» затакими номінаціями:

поезія;
проза;
фентезі;
літературознавство талітературна критика
твори для дітей;
сценарій фільму чивистави.

Учасники конкурсу повинні надіслати до31жовтня 2016 року неменше 20поетичних творів (номінація «Поезія», атакож поетичні твори для дітей) або неменше 10сторінок тексту, набраного 14кеглем через 1,5 інтервалу (всі інші номінації). Роботи надсилати уроздрукованому вигляді тавелектронному варіанті (надиску або флешці). Твори, щоневідповідають зазначеним умовам, розглядатися небудуть.
Вокремій заявці (додаток1) необхідно подати відомості про себе: номінація; прізвище, ім’я, побатькові; вік; місце праці або навчання; домашня адреса; контактний телефон, електронна адреса, атакож копії сторінки паспорту, девказані прізвище йрік народження.
Наконкурс приймаються лише твори, написані українською мовою. Уконкурсі можуть брати участь молоді люди віком від 14до28років.
Критерії відбору творів, поданих наконкурс:

оригінальне розкриття теми;
художня довершеність;
досконала композиція;
цікаві образи;
свіжі, незужиті рими;
версифікаційна майстерність.

Укожній номінації визначатиметься лише один переможець, якого буде нагороджено грамотою тагрошовою премією врозмірі суми, еквівалентної 100 доларам США. Інші учасники будуть відзначені грамотами тагрошовими преміями.
Твори приймаються заадресою:
35800, П.М.Кралюку, Національний університет «Острозька академія», вул. Семінарська, 2, м. Острог, Рівненська область.
Оголошення підсумків інагородження переможців відбудеться 09листопада 2016р. узалі засідань вченої ради Національного університету «Острозька академія».

01 Вер 2016 - 31 Жов 2016

Ореста Цапа