Міжнародна науково-практична студентська інтернет-конференція: «Комунікація та інформаційна війна»

Національний  університет „Острозька академія”

Факультет романо-германських мов

Кафедра англійської філології та

Кафедра Права і Інституцій Європейського Союзу

Факультет Політичних Наук та Міжнародних Відносин
Варшавського Університету

Запрошують Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної студентської інтернет-конференції: «Комунікація та інформаційна війна», яка відбудеться 20 жовтня 2022 року.

До участі у конференції запрошуємо студентів та аспірантів.

Інформаційний лист.pdf

Тематика секційних засідань:

1. Інформаційна війна як складова гібридної війни.
  2. Особливості інформаційних та дезінформаційних кампаній під час воєнних дій на території України, з урахуванням імперських, колоніальних та постколоніальних наративів;
  3. Маніпуляції та викривлення інформації російськими ЗМІ.
  4. Аспекти інформаційної війни РФ проти західних країн.
  5. Медійні репрезентації прихильників та противників інформаційної війни проти України.
  6. Когнітивні аспекти інформаційної війни, образ ворога.
  7. Актуальні проблеми комунікації та лінгвістики.

Робочі мови конференції – українська,  англійська, польська.

Форми участі у конференції:

1. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).
  2. Участь як слухача.
  3. Заочна участь (публікація статті).

Просимо надіслати до 7 жовтня 2022 року на електронну адресу kafedra.lingvistyky@oa.edu.ua

• Заявку для участі у конференції (форма додається);
  • Електронний варіант статті (7-8 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);
  • Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю  (у форматі * .jpg, *.png);

Файл заявки створити у редакторі Word і зберегти в одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, zayavka_Ivaniv.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за номером тематичного напрямку  та прізвищем автора статті, наприклад, 2_Ivaniv.doc.

Відскановані рецензії називати за прізвищем автора статті наприклад, recenziia_Ivaniv.doc.

Участь у конференції – безкоштовна.

За матеріалами конференції плануємо електронну версію збірника. Учасники отримають електронну версію сертифікату.

“Проект здійснено за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Погляди учасників заходу не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.” / Supported by the Public Affairs Section of the U.S. Embassy to Ukraine. The views of the authors do not necessarily reflect the official position of the U.S. Government.”

Електронний збірник і сертифікат надішлемо упродовж місяця після завершення конференції.

За детальною інформацією прохання звертатися на кафедру англійської філології факультету романо-германських мов або за нижчевказаним номером телефону

Відповідальний секретар:

Яцюк Людмила Степанівна