Оголошено набір на літню школу «Східні студії»

Центр Східноєвропейських студій Варшавського університету та Національний університет «Острозька академія» запрошують взяти участь у Літній школі в рамках спільної магістерської програми «Східні студії», яка відбудеться з 19 по 24 серпня 2019 року у м. Острог, Національний університет «Острозька академія». 

Мета Літньої школи – глибше ознайомити учасників з проблематики історії та сучасності Центрально-Східної Європи та всього посткомуністичного простору і розвинути навички міждисциплінарного та критичного мислення. Головний акцент буде зосереджено на питаннях політики пам’яті в контексті гібридних загроз та геополітичного становища країн Центральної та Східної Європи в історичному і сучасному контексті. Особлива увага приділятиметься питанню боротьби за незалежність країн Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу, а також Центральній Європі та Балканам. 

Під час навчання відбуватимуться тематичні заняття й дискусії з лекторами, дискусії та обговорення у малих групах, лекторат польської мови та щоденна екскурсійна програма.  Серед лекторів школи: 

  • – Marek Gołkowski, генеральний консул Республіки Польща в Калінінграді (2008-2014);
  • – Tadeusz Krząstek, полковник, історик, документаліст, викладач  Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету;
  • – Kazimierz Wóycicki, dr., журналіст, публіцист, політолог, філософ, член польського ПЕН-клубу, викладач Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету. Директор Європейської Академії Хреста;
  • – Adam Balcer, dr., політолог, аналітик з питань Балкан та Туреччини, викладач Центру Східноєвропейських студій Варшавського університету, співробітник Центру аналізу Ягеллонського клубу; 
  • – Дмитро Шевчук, д-р філос. наук, доц., проректор з науково-педагогічної роботи НаУОА;
  • – Віталій Лебедюк, канд. наук з державного управління, доц., декан факультету політико-інформаційного менеджменту НаУОА;
  • – Наталія Малиновська, кандидатка політ. наук, Директор Інституту соціальних досліджень НаУОА;
  • – Тарас Жовтенко, кандидат політ. наук, директор Центру досліджень проблем національної безпеки НаУОА.

Участь у Літній школі можуть взяти студенти маґістеріуму з університетів, які входять до Консорціуму Варшавського університету та українських університетів, що пройдуть конкурсний відбір. Першість мають учасники спільної програми маґістерських студій.

Умови конкурсу:

  • – Заповнити реєстраційну анкету;
  • – Обґрунтувати мету своєї участі у Літній школі (чому Вам цікава школа, чого Ви очікуєте від участі та розкажіть про свій досвід (до 2000 знаків).

Анкета доступна за лінком: http://bit.do/e3Dxi 

Участь у школі безкоштовна. Організатори покривають фінансові витрати на проживання учасників, а також виготовлення матеріалів семінару. Транспортні витрати та витрати на харчування покривають самі учасники.

Заняття відбуватимуться у головному корпусі Національного університету «Острозька академія» (вул. Семінарська, 2) з 19 по 24 серпня 2019 року. На завершення курсу учасники отримають сертифікат. 

 

Остання дата заповнення анкети: 12 серпня 2019 року.

Відповідь про зарахування апліканти отримають до 14 серпня 2019 року.

 

Довідки за телефоном: +38 03654 22949 та (03654) 2-29-49 (внутрішній) або на скриньку:   vitalii.lebediuk@oa.edu.ua 

 

Проведення Літньої школи ініційовано Центром Східноєвропейських студій Варшавського університету та Національним університетом «Острозька академія» за спільної фінансової підтримки, в рамках проекту «Східні студії», що реалізовує Консорціум Варшавського університету та українських університетів.

 

Проведіть канікули корисно!

Дата

19 Сер 2019 - 24 Сер 2019
Expired!

Час

Весь день

Розташування

Національний університет "Острозька академія"
Семінарська, 2
QR код

Залишити відповідь