Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з історії України

Кафедра історії ім. проф. М.П. Ковальського в співпраці з Науковим товариством студентів та аспірантів імені Олександра Оглоблина факультету міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія» оголошують про проведення Всеукраїнської Інтернет-олімпіади з історії України.

Мета інтелектуального змагання – популяризація вивчення історії України, плекання історичної спадщини та національно-патріотичне виховання дітей та молоді.

Терміни проведення: 08 квітня – 04 травня 2021 р. (включно)Для того, аби взяти участь в олімпіаді необхідно надіслати заявку (див. Додаток 1) на електронну адресу kafedra.istorii@oa.edu.ua упродовж термінів проведення заходу. Із детальною інформацією щодо особливостей участі в Інтернет-події просимо ознайомитися в Додатку 2.

До участі запрошуються здобувачі знань 10–11 класів закладів загальної середньої освіти, вихованці закладів позашкільної освіти, котрі відповідають зазначеній віковій категорії.

Результати олімпіади будуть опубліковані на офіційному сайті Національного університету «Острозька академія» та доведені до відома учасників після 06 травня 2021 р. Переможці, учасники конкурсу, а також їхні педагогічні наставники будуть відзначені Дипломами, Подяками та сертифікатами (електронними).

Контактна особи:

Годжал Світлана Сергіївна, тел: 0976045529, e-mail: svitlana.hodzhal@oa.edu.ua