Онлайн-презентація монографії професора Окабе Йошіхіко

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-презентації книги Окабе Йошіхіко «Історія японсько-українських відносин (1915–1937 рр.)», яка відбудеться 15 червня 2021 року об 11:00 год. (київський час). Застосунок – Zoom.

Організатори:

• Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара;
  • факультет міжнародних відносин Національного університету «Острозька академія»;
  • Наукове товариство історії дипломатії та міжнародних відносин.

Медіапартнер – Інформаційний портал української діаспори всього світу «Стожари».

Щоб долучитися до події необхідно зареєструватися до 14 червня 2021 року 15:00 год., заповнивши анкету-заявку за посиланням: https://forms.gle/9B4UdVxj9vXNG4G77

Лист із інструкціями щодо особливостей підключення та участі буде надіслано 14 червня 2021 року після 17:00 год.

Усі учасники заходу отримають сертифікати про участь, які будуть надіслані впродовж 2 тижнів після презентації на електронні адреси, що були вказані в реєстраційних анкетах-заявках.

У випадку запитань просимо писати на електронну адресу diaspora@oa.edu.ua.

Будемо раді Вас бачити!

Відповідальні за захід: Алла Атаманенко, Ірина Рибачок, Назар Мартинюк, Дмитро Стретович.

дні

годин

хвилин

секунд