Розіграш до 445-річчя Острозької академії

Ми розігруємо 10 сертифікатів, які гарантують вам першочергове зарахування на платну форму у нашому університеті!
До 445-річчя з дня заснування Острозької академії приймальна комісія НаУ ОА організовує одноразову акцію, де учасники зможуть отримати сертифікати на першочергове зарахування на платну форму навчання. Для цього вам потрібно буде розважитися разом з нами, прослухати коротеньку лекцію про історію та сучасність Острозької академії та пройти тест у застосунку Kahoot!
Для отримання такого сертифікату необхідно:
✅24 червня о 16:00 вам потрібно буде долучитися до зустрічі у застосунку Google Meet
✅Пройти тестування у застосунку Kahoot
✅Перші 10 учасників у рейтингу за підсумками гри отримають сертифікати на першочергове зарахування на контракт!
Як готуватися до тестування?
✅Знати інформацію про основні події, які увійшли в історію Національного університету «Острозька академія»
✅Орієнтуватися у новинах про спеціальності в нашому університеті та особливості вступу
✅ Знати цінності Острозької академії
P.S. Такі сертифікати отримують усі слухачі курсів підготовки до ЗНО, шкіл професійної орієнтації та інтелектуального розвитку та ін. загальноакадемічних заходів!

дні

годин

хвилин

секунд