Управлінський саміт “Створення сучасного освітнього середовища в контексті Нової української школи”

03 грудня 2019 року в Національному університеті “Острозька академія” відбудеться нетрадиційна методична зустріч керівників закладів освіти Полонської міської об’єднаної територіальної громади, працівників методичної служби на тему “Створення сучасного освітнього середовища в контексті Нової української школи”.

Форма заходу – управлінський саміт.

В програмі події: виступи представників адміністрації університету та начальника відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади Віталія Сітарського; доповідь-презентація директора Полонської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, голови методичного об’єднання керівників закладів загальної освіти Полонської громади Валентини Лапець; бінарний науково-методичний арабеск “НУШ – територія розвитку особистості”; творча майстерня доктора психологічних наук, професора Галини Гандзілевської “Секрети самопрезентації сучасного освітнього менеджера”; екскурсії Національним університетом “Острозька академія” та музеями м. Острога; відвідування АРТ-кластеру в новому навчальному корпусі університету; вручення сертифікатів та пам’ятних подарунків учасникам заходу.

Початок роботи об 09:00 на базі головного корпусу Національного університету “Острозька академія”.

Контактна інформація:

Мартинюк Н.А.,

моб. тел. +38 096 995 63 80

e-mail: nazar.martyniuk@oa.edu.ua; ohloblyn@oa.edu.ua

03 Гру 2019
Expired!

Час

Національний університет "Острозька академія"
QR код