В Острозькій академії відбудуться “Дні якості”

У Національному університеті “Острозька академія” з 25 по 28 травня відбудуться “Дні якості НаУОА”, де обговорюватимуться актуальні питання якості освіти, антикорупційної політики та кодексу доброчесності.

Зустріч для студентів та викладачів будуть відбуватися щодня на платформі Google meet. Здобувачі освіти дізнаються про свій безпосередній вплив на освітні програми, антикорупційну політику та написання якісних студентських робіт без плагіату.
Викладачі під час дискусій обговорюватимуть зміни до кодексу академічної доброчесності, досвід акредитації НаУОА і розроблення якісних навчальних планів.

“Впродовж 3 місяців в університеті відбувався моніторинг якості освітнього середовища. За результатами були відібрані актуальні теми, які варто почути і студентам, і викладачам. Під час заключної дискусії в четвер ми обговоримо результати моніторингу і разом випрацюємо чіткі напрями дій на найближчий період” – зазначила Юлія Шулик, помічник ректора зі стратегічного розвитку та забезпечення якості освіти.

Приєднуйтесь до цікавих лекцій та дискусій!

Дата

25 - 28 Тра
Expired!

Час

Весь день

Розташування

GoogleMeet

Організатор

Національний університет "Острозька академія"
QR код

Залишити відповідь