VIІ Міжнародна науково-практична інтернет-конференція “ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES”

Шановні викладачі, аспіранти, студенти!

Запрошуємо до  участі у VIІ Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції “ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES”, яка відбудеться 15 травня 2020 року у Національному університеті “Острозька академія”

Секцїї:

1. Професійна англійська для немовних спеціальностей.
  2. Контроль рівня володіння англійською мовою як складова оптимізації навчання професійної англійської.
  3. Актуальні проблеми перекладу при викладанні професійної англійської.
  4. Інтерактивні методи навчання професійної англійської, інформаційні технології в освіті.
  5. Гендерні особливості/ гендерна освіта при викладанні професійної англійської.
  6. Етно-, соціо- та психолінгвістика у навчанні професійної англійської.
  7. Комунікативний підхід при викладанні професійної англійської.
  8. Духовна і культурна спадщина при викладанні професійної англійської.
  9. Країнознавство у вивченні професійної англійської.

Форми участі у конференції:

Розміщення тез на сайті наукового блогу Національного університету “Острозька академія”, які буде опубліковано в електронному збірнику тез конференції. Учасники конференції отримають сертифікат про участь у міжнародній конференції “ENGLISH FOR SPECIFIC PURPOSES”.

Тези конференції буде розміщено на науковому блозі Національного університету “Острозька академія” за адресою: http://naub.oa.edu.ua (розділ «конференції») через два тижні після проведення конференції у PDF-форматі. Приймаються тези обсягом до 3 сторінок, набрані у редакторі WORD у вигляді комп’ютерного файла з розширенням *.doc. Шрифт Times New Roman 14. Міжрядковий інтервал 1, всі поля 20 мм. Малюнки і таблиці подавати у тексті як окремий об’єкт, графіки вставляти у формі окремих GIF або JPEG файлів (бажано всередині тексту).

Для аспірантів обов’язково вказати наукового керівника.

Робочі мови конференції – англійська, українська, польська.

Тези надсилати до 15 квітня 2020 року: kafedra.mmk@oa.edu.ua (назва файлу за прізвищем  автора).

Для авторів з України:

Вартість участі в конференції та розміщення тез в електронному збірнику становить 80 грн. (включає оплату за розміщення тез на сайті, розсилку електронного збірника тез, верстку макету, редагування текстів).

Детальніша інформація:

тел. (03654) 30258 (розширення 145) – деканат факультету романо-германських мов НаУОА, кафедра міжнародної мовної комунікації.

Контактна особа:
Зарічна Інна Борисівна: mail –  kafedra.mmk@oa.edu.ua

15 Кві 2020
Expired!

Час

Весь день

Розташування

Національний університет "Острозька академія"

Кафедра міжнародної мовної комунікації