VIII Міжнародна наукова конференція “Українська діаспора: проблеми дослідження”

Вельмишановні колеги!

Маємо честь повідомити, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні та світі, проведення VIIІ-ої Міжнародної наукової конференції «Українська діаспора: проблеми дослідження», що мала відбутися 21-22 травня 2020 року, переноситься на 23-24 вересня 2020 р.

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції. Заявки приймаємо до 5 вересня 2020 р.

Робота конференції планується за такими напрямами:

• – Еміграція як історичне, соціокультурне та демографічне явище;
  • – Актуальні питання наукового дослідження української еміграції та діаспори;
  • – Суспільно-громадське життя в діаспорі;
  • – Культурні, мистецькі та літературні здобутки закордонних українців;
  • – Розвиток науки та освіти в діаспорі;
  • – Видатні українці за межами України;
  • – Архівна та бібліотечна діаспоріана в Україні та за кордоном;
  • – Видавнича діяльність та українська періодика поза батьківщиною;
  • – Напрями та перспективи співпраці між закордонним українством та Україною;
  • – Міжнародна діяльність закордонного українства;
  • – Трудова міграція з України.

Робочими мовами конференції є українська, англійська, французька, німецька, польська.

Просимо до 5 вересня 2020 р. надіслати заявку для участі у конференції на адресу: diaspora@oa.edu.ua.

Зразок заявки додається – Zayavka.docx.

Оргвнесок за участь у конференції становить 200 грн (включає підготовку та друк роздаткових матеріалів, програми конференції тощо).

Проїзд, проживання та харчування учасників конференції за власний рахунок або кошти сторони, що відряджає.

При потребі просимо звертатися за детальною інформацією до координаторів конференції за електронною адресоюdiaspora@oa.edu.ua або за телефоном:

Рибачок Ірина Олександрівна – к.і.н., співробітник НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» НаУОА
тел. (+380) 98-446-32-87

Мартинюк Назар Анатолійович – співробітник НДЦ «Інститут досліджень української діаспори імені професора Любомира Винара» НаУОА
тел. (+380) 96-995-63-80

Місце проведення конференції:

Національний університет «Острозька академія»
вул. Семінарська, 2
м. Острог, Рівненська обл.
Україна, 35800

Dear colleagues,

We have the honor to inform You that due to the epidemiological situation in Ukraine and the world, the 8th International Research conference “Ukrainian Diaspora: The Problems of the Studies“, which is to be held on May 21-22, 2020, is postponed to September 23-24, 2020.

We invite You to take part in the conference. We accept applications until September 5, 2020.

The conference will be dedicated to the research into the following areas:

• – Emigration as a historical, sociocultural and demographical phenomenon;
  • – The topical issues of the research on Ukrainian emigration and diaspora;
  • – Social and civil life in diaspora;
  • – The achievements of the Ukrainian diaspora in the areas of culture, art and literature;
  • – The development of science and education in diaspora;
  • – Prominent Ukrainians abroad;
  • – Archive and library diasporiana in Ukraine and abroad;
  • – Periodic publications and Ukrainian book publishing abroad;
  • – Areas and prospects of cooperation between the Ukrainian diaspora and Ukraine;
  • – International activities of the Ukrainian diaspora;
  • – Labor migration from Ukraine.

The working languages of the conferences are Ukrainian, English, French, German and Polish.

Please send the application form no later than September 5, 2020 at diaspora@oa.edu.ua.

The application form template is attached – Zayavka_eng.docx.

The participation fee is 200 UAH (it will cover the preparation and print of the handouts, conference programs, etc.)

The lodging, food and travel expenses are to be covered by the participant themselves or by the sending party. For further information do not hesitate to contact the coordinators of the conference at diaspora@oa.edu.ua or by the following phone numbers:

Iryna Rybachok – PhD in History, Research Officer of the Lubomyr Wynar Institute for the Ukrainian Diaspora Studies, Ostroh Academy National University

Tel. (+380) 98-446-32-87

Nazar Martyniuk – Research Officer of the Lubomyr Wynar Institute for the Ukrainian Diaspora Studies, Ostroh Academy National University

Tel. (+380) 96-995-63-80

The conference will be held at

Ostroh Academy National University
2 Seminarska Street,
Ostroh, Rivne Region
35800 Ukraine

дні

годин