Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів

Кафедра міжнародних відносин Національного університету “Острозька академія” запрошує школярів загальноосвітніх шкіл взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з міжнародних відносин для школярів.

Олімпіада складатиметься з двох етапів. Перший передбачає онлайн-тестування з історії (історія України), другий – онлайн-тестування з англійської мови.

Для участі в олімпіаді до 7.05.2020 на електронну скриньку kafedra.mv@oa.edu.ua необхідно надіслати заявку, в якій вказати власні прізвище, ім’я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону.
Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті www.olimp.oa.edu.ua.

Перший етап олімпіади проходитиме 11-13 травня у вигляді онлайн-тестування з історії України.

Другий етап олімпіади (онлайн-тестування та виконання завдань з англійської мови) відбуватиметься 15-17 травня 2020 року.

Переможці олімпіади будуть нагороджені дипломами та призами в Національному університеті «Острозька академія».

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія» на церемонії нагородження переможців!

07 Тра 2020
Expired!

Час

Весь день