Всеукраїнська науково-практична студентська інтернет-конференція: «Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та перекладознавства»

Національний  університет „Острозька академія”

Факультет романо-германських мов

Кафедра англійської філології

Запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної студентської інтернет-конференції:

«Актуальні проблеми сучасної лінгвістики та перекладознавства», яка відбудеться 20 травня 2021 року.

До участі в конференції запрошуються студенти та аспіранти.

Тематика секційних засідань:

1. Актуальні проблеми лінгвістики: стилістика, лексична семантика, фразеологія і граматика.
  2. Актуальні проблеми перекладознавства: лексичні, граматичні та стилістичні аспекти перекладу.
  3. Когнітивна та комунікативна лінгвістика.
  4. Новітні технології викладання іноземних мов.

Робочі мови конференції – українська,  англійська, німецька, французька, польська.

Форми участі у конференції:

1. Виступ із доповіддю на секційному засіданні (до 10 хв).
  2. Публікація статті.

Для участі у конференції просимо надіслати до 10 травня 2021 року на електронну адресу kafedra.lingvistyky@oa.edu.ua

1. Заявку для участі у конференції (форма додається);
  2. Електронний варіант статті (5-6 сторінок, у форматі *.doc, *.docx, *.rtf);
  3. Скановану рецензію доктора/кандидата наук на статтю  (у форматі * .jpg, *.png);

Файл заявки створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за прізвищем автора статті. Ім’я автора набрати латинським шрифтом, наприклад, zayavka_Ivaniv.doc.

Електронний варіант статті створити у редакторі Word і зберегти у одному з форматів: *.doc, *docx, *.rtf. Файл назвати за номером тематичного напрямку  та прізвищем автора статті, наприклад, 2_Ivaniv.doc.

Відскановані рецензії називати за прізвищем автора статті наприклад, recenziia_Ivaniv.doc.

За матерiалами конференцiї планується електронна версія збiрника. Учасники отримають електронну версію сертифікату.

Організаційний внесок становить 120 грн.

Розсилка електронного збірника та сертифікату відбуватиметься протягом місяця після завершення конференції.

За детальною інформацією прохання звертатися на кафедру англійської філології факультету романо-германських мов або за нижчевказаним номером телефону

Відповідальний секретар:

Коженевська Світлана Степанівна