Всеукраїнський конкурс есе англійською мовою на тему «How Will the National University of Ostroh Academy Help You Achieve Your Professional and Personal Goals?»

Всеукраїнський конкурс есе англійською мовою

у Національному університеті «Острозька академія»

Участь у Конкурсі можуть взяти учні 9-11 класів шкіл, ліцеїв, гімназій, які вчасно нададуть до розгляду свої письмові роботи. Участь у конкурсі є безкоштовною. Кожен учасник може подати на Конкурс не більше однієї авторської роботи.

Конкурс проводиться з 1 грудня 2019 року по 31 березня 2020 року.

Роботи можна надсилати за електронною адресою liubov.didyk@oa.edu.ua

Додаткові запитання слід надсилати за цією ж електронною адресою (контактна особа — Дідик Любов Іванівна).

20-24 квітня 2020 року будуть підведені підсумки Конкурсу. Переможці визначатимуться за результатами оцінки журі.

Переможцями Конкурсу вважаються конкурсанти, що отримали найбільшу кількість балів.

Переможці Конкурсу будуть нагороджені дипломами І-ІІІ ступенів.

Учасники, що не посіли призові місця будуть нагороджені сертифікатами учасників Конкурсу.

Адреса Оргкомітету Конкурсу:

35800, Рівненська область

м. Острог

вул. Семінарська 2

Координатор конкурсу – Дідик Л.І.

Положення конкурсу Ви можете переглянути за посиланням

Бажаємо успіху!

31 Бер 2020