Всеукраїнська Інтернет-олімпіада з міжнародних відносин для школярів

Кафедра міжнародних відносин Національного університету “Острозька академія” запрошує учнів 10-11 класів загальноосвітніх шкіл взяти участь у Всеукраїнській Інтернет-олімпіаді з міжнародних відносин для школярів.

Олімпіада передбачає онлайн-тестування з історії України та англійської мови. Для участі в олімпіаді необхідно до 10.03.2023 р. надіслати заявку на електронну скриньку natalia.matviichuk@oa.edu.ua, в якій вказати власні прізвище, ім’я та по-батькові, навчальний заклад, контактний номер телефону.

Після реєстрації учасники матимуть доступ до завдань на сайті www.olimp.oa.edu.ua.

Термін проведення олімпіади 16-22 березня.

Результати олімпіади будуть оприлюднені та доведені до відома учасників після 28 березня 2023 р.

Бажаємо успіху і сподіваємось зустрітись у стінах Національного університету «Острозька академія» у мирний час!

10 Бер 2023

Кафедра міжнародних відносин